محل تبلیغات شما
align=bottom
گزارش تصویری اکران فیلم های جشنواره فیلم فجر در فرهنگ‌سرا های منتخب مشهد توسط فتوشهر منتشر شد. در این طرح که برای اولین بار در مشهد و در طول برگزاری هفدهمین جشنواره فیلم فجر تهران» در مشهد برگزار می شود، برحی از فیلم ها در فرهنگ‌سرا های شهید خادم الشریعه، قرآن و عترت، نصرت» مشهد به نمایش گذاشته شد و مورد استقبال قرار گرفت. عکاسان: مهدیه غفوریان، هادی مودب، مرضیه میرنژاد

انتصاب محمد رضا محمدی معاون هنری و سینمایی اداره کل به عنوان دبیر هفدهمین جشنواره فیلم فجر تهران در مشهد

گزارش تصویری، آخرین روز شانزدهمین «جشنواره فیلم فجر تهران» در مشهد در پردیس سینمایی اطلس

مروارید پاسخ داد: چرا شانزدهمین «جشنواره فیلم فجر تهران» در مشهد، مراسم افتتاحیه و اختتامیه نداشت؟ / نشست های تخصصی جانبی بدون حتی یک گزارش تصویری!

فیلم ,های ,مشهد ,فجر ,فرهنگ‌سرا ,گزارش ,در فرهنگ‌سرا ,فیلم فجر ,فرهنگ‌سرا های ,فیلم های ,منتخب مشهد ,گزارش تصویری اکران

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کویـر کوچــــــــــــــک من مُحَمَّدغَفُورَرئِیِسِیَان الماس ادیبان 2020 معمولی هستم مثل خودم ONLIN New Season NFL Detroit Lions Cheap Jerseys, Professional Apply for You. Phòng khám Đa khoa Pacific trigesnitko .